Aktualności

Zawody mikołajkowe – wyniki z zawodów :)

Takich zawodów jeszcze nie robiliśmy. 😄😄
Nie dojść, że zdziesiątkowani przez kwarantanny ☢️☣️nałożone na zawodników, sędziów i gości. Z limitem 4️⃣0️⃣osób na obiekcie. Z podziałem całych zawodów na trzy części. No i be udziału publiczności😥😥😥, dekoracją w holu basenu🏆🏆🏆 i z niesamowitym tempem, z video relacja📽️📺.
Pomimo tego wszystkiego i na przekór całej tej sytuacji angażowanie zawodników i atmosfera przerosła nasze najśmielsze oczekiwania👏👏👏.
Nasi młodzi podopieczni dali z siebie wszystko 💪💪💪bijąc swoje rekordy życiowe. Dla części startujących były to pierwsze zawody w życiu, a co za tym idzie pierwszy medal🥇. Uśmiech gościł na twarzach dzieciaków, a to przecież najważniejsze.😄😄😄 Było nas dzisiaj 1️⃣2️⃣3️⃣ pływaków. 🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️👏👏👏👏
Bardzo tęskniliśmy za wszystkimi tymi którzy nie mogli dzisiaj pojawić się na basenie – już nie umiemy się was doczekać spowrotem na treningach.
Niespodziankę sprawił nam dzisiaj nasz były zawodnik Łukasz Górka🏊‍♂️ który niespodziewanie swoją obecnością uświetnił naszą imprezę. Ponad 10 lat temu zaczynał swoją pływacką przygodę w naszym klubie startując między innymi w zawodach mikołajkowych . Obecnie trenuje i uczy się w Stanach Zjednoczonych 📚 reprezentuje na co dzień Emmanuel College we Franklin Springs koło Atlanty. 👏👏👏
Łukasz przywiózł że sobą dwa czepki swojego uniwersytetu które rozlosowaliśmy wśród uczestników zawodów.

🚸🚸🚸Zapraszamy gości do rozpoczęcia treningów w naszej sekcji. Rocznik 2012 od stycznia rozpoczyna rywalizację w ramach🏆🏆🏆 Ligi Klubów Śląskich🏆🏆🏆. Państwa dziecko też może brać udział w tych zawodach👌.
Zapraszamy na treningi ❤️

Niestety mieliśmy awarię komputera podczas zawodów i część wyników z dekoracji uległa zmianie. Bardzo przepraszamy za pomyłkę

wyniki z zawodów TU TAJ

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”