Kadra trenerska

Kadrę trenerską stanowią trenerzy i instruktorzy Polskiego Związku Pływackiego

Paweł Markiefka

Trener pływania z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Absolwent AWF w Katowicach, instruktor lekkoatletyki, narciarstwa zjazdowego. Ratownik Wodny WOPR. Sędzia pływania kl 1. Od roku 2004 trener koordynator sekcji pływackiej, od roku 2011sprawuje funkcje prezesa klubu. Wychowawca medalistów Mistrzostw Polski, Śląska, Zawodów Międzynarodowych. Z zamiłowania podróżnik i rowerzysta, kochający fotografię - szczególnie tą analogową.

Anna Kurylas

Była zawodniczka naszego Klubu i AZS AWF Katowice. Podczas swojej kariery zdobyła siedem indywidualnych medali Mistrzostw Polski, członkini Kadry Narodowej w pływaniu. Członek zarządu i trener w Klubie od 2007 roku. Rokrocznie jej wychowankowie zdobywają czołowe miejsca w mistrzostwach województwa. Z wykształcenia mgr dietetyki, instruktor czterech dyscyplin sportowych, sędzia pływania i ratownik WOPR. Obecnie jest na "finiszu" studiów doktoranckich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uważa, że w życiu trzeba stawiać sobie coraz to nowe cele i wyzwania, do których należy nieustannie dążyć! „Kto stoi w miejscu ten się cofa”!

Jakub Sobota

Były zawodnik naszego Klubu. Podczas swojej kariery reprezentował nasz klub w wielu finałach mistrzostw polski, kilku krotny Mistrz Śląska , członek Kadry Narodowej młodzików w pływaniu. Sędzia pływanie kl.2 i ratownik WOPR. Od 2019 r. trener w klubie. Jego zainteresowaniem jest każda aktywność sportowa.

Magdalena Zając

Marta Krawiec

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Ratownik WOPR z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy. Instruktor pływania z 8- letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi , młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Była zawodniczka.

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”