Aktualności

Nowa strona UKS Na Fali Bytom!

Po kilku miesiącach ciężkiej pracy wreszcie się udało! Prezentujemy nową stronę internetową naszego klubu, które spełnia już najnowsze standardy – zarówno wizualnie, jak i merytorycznie. Dzięki nowej, intuicyjnej strukturze, bardzo łatwo znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje z życia klubu, jego zawodników, a także aktualności dotyczące treningów i zawodów. Dodatkowo – można zweryfikować status zawodnika czy numer jego licencji. Na stronie znajdziecie Państwo również świeże informacje odnośnie dotyczące naszej kadry.

W odpowiednich zakładkach – Dokumenty oraz Przydatne linki – znajdziecie Państwo przygotowane przez nas i dotąd wysyłane drogą mailową, dokumenty niezbędne do przystąpienia zawodników do klubu oraz informacje odnośnie minionych lub nadchodzących zawodów.

Mamy wielką nadzieję, że strona spełni Państwa oczekiwania i skutecznie zwiększy komfort życia opiekunów naszych zawodników 🙂 Zapraszamy!

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”