Aktualności

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego sezonu pływackiego 2020/2021 uprzejmie przypominamy o konieczności wykonania badań sportowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W zawiązku z sytuacją epidemiologiczną prosimy również opiekunów prawnych zawodników o dostarczenie na pierwszy trening „Ankiety wstępnej kwalifikacji medycznej”, oraz „Zgody rodziców” (do pobrania w zakładce dokumenty)

Żeby zawodnik mógł uczestniczyć w treningach powinien przedstawić:

a) ważne badania medyczne ( lekarz) ,

b) ankietę wstępnej kwalifikacji medycznej ( opiekun),

c) Zgodę rodzica ( opiekun)

Rozpoczęcie sezonu planujemy na 31.08.2020 lub 01.09.2020 treningiem na wyremontowanym basenie ECW w Bytomiu. Po zebraniu odbędzie się tradycyjnie krótkie spotkanie organizacyjne.Jeżeli któryś z bytomskich basenów otworzy się przed wrześniem planujemy ruszyć z treningami wtedy gdy to tylko będzie możliwe!!!!!!!!!!!

Ze smutkiem informujemy, że nie udało nam się pozyskać środków finansowych z Ministerstwa Sportu na organizację obozu pływackiego we wrześniu. W związku z tym na zgrupowanie pojada wyłącznie uczniowie klasy 5, 6 i 7 Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu ( finansowanie z subwencji oświatowej).Istnieje możliwość wyjazdu w pełniej odpłatności dla członków klubu nie będących uczniami w/w klas w cenie ok 800 zł.Czas trwania obozu 21-27.09.2020 Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny (609582226)

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”