Aktualności

III Bytomska Liga Pływacka – 1 Runda 28.10.2023 WYNIKI

Wyniki z 1 rundy TU TAJ

Po prawie czterech latach przerwy w sobotę 28.10.2023 na basenie miejskim zaingerowała swoje starty III Bytomska Liga Pływacka. W pierwszej rundzie tych zawodów wzięło udział aż 184 zawodników
z bytomskich szkół podstawowych i średnich. Największym zainteresowaniem cieszyły się kategorie najmłodsze gdzie zawodnicy rywalizowali na dystansach dwudziestopięcioleci i pięćdziesięcio metrowych. Natomiast rezultaty, szczególnie u zawodników starszych nierzadko dorównywały poziomowi Mistrzostw Śląska w pływaniu.

Rywalizacja rozgrywała się w 9 kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczyny. Rozdano 108  medali i ponad 140 dyplomów. Na zawodach panowała wspaniała atmosfera, piękna sportowa rywalizacja, uśmiech dzieci oraz satysfakcja z pokonywania własnych słabości.

Zapraszamy na kolejną rundę zawodów która odbędzie się 18.11.2023.

Dla każdego uczestnika który weźmie udział przynajmniej w dwóch rundach – medal za udział w zawodach.

Zapraszamy

Organizatorem zawodów jest UKS „Na fali Bytom” nieprzerwanie od prawie 30 lat pływacko szkolący bytomski dzieci. Prowadzący klasy sportowe w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu.

Projekt realizowany w ramach Programu Mikro Granty Sportowe, którego Operatorem Krajowym jest fundacja Orły Sportu, finansowanych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu o turystyki.

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”