Aktualności

TRWA OSTATNIE ODLICZANIE DO ROZPOCZĘCIA TRENINGÓW W SEZONIE 2020/2021 :)


Basen miejski rusza od 2 września więc pierwszy trening klubowy przy ulicy Parkowej planujemy na 5 września na godzinę 9.00.Zawodnicy uczący się w SPMS i uczęszczający na ranne treningi rozpoczną zajęcie najprawdopodobniej w środę lub w czwartek 🙂
Natomiast na basenie ECW Nurek sanepid bada jakość wody!!!Tylko gdy dostaniemy informacje o terminie otwarcia basenu ruszamy z treningami o czym niezwłocznie poinformujemy. Terminy treningów pozostają bez zmian.

Przypominamy o konieczności posiadania ważnych badań przez zawodników uczestniczących w treningach.

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”