KOSZULKA KLUBOWA 20121

Ruszamy z zapisami na koszulki klubowe.

W załączeniu rozmiarówka w kategoriach: dziecięca,damska,męska.

Są dwa osobne zestawienia: dla białych koszulek oraz dla kolorowej spersonalizowanej, na plecach imię i nazwisko zawodnika.

Zgłoszenia można dokonać na treningach lub przesyłać esemesem na nr telefonu trener Marty 511 942 583 ( każdy esemes zostanie potwierdzony zwrotnie:))

Zapisy trwają do 11 marca 2021 r, prosimy na tabeli zamówień lub esemesem podać liczbę sztuk z rozmiarem.

Cena :koszulki białej: 40 zł, kolorowej: 45 zł

UWAGA Koszulka kolorowa – spersonifikowana może wyglądać nieco inaczej niż obecna ?

Płatność za koszulki przelewem na konto klubowe. „W tytule Nazwisko i imię koszulka biała ilość sztuk, koszulka niebieska ilość sztuk”

Rodzice – dla siebie również możecie kupić koszulki – w przypadku spersonalizowanej – podajcie proszę, co chcecie mieć na plecach wydrukowane.