Aktualności

Garść informacji dotycząca czerwca 2020 i obozu!

Z wielkim smutkiem chciałem poinformować, że planowany na druga połowę sierpnia 2020r obóz pływacki w Gorzycach nie odbędzie się. Nie jesteśmy w stanie spełnić wytycznych dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Pozostaje mieć jedynie nadzieję że za rok uda nam się zrealizować w/w przedsięwzięcie.

.

.

Treningi w miesiącu czerwcu 2020.

Niestety nie uda nam się wrócić już w tym roku szkolnym na trening na basenie. W żadnym bytomskim basenie na obecną chwilę nie ma wody, a wytyczne sanitarne pozwalają wpuści na basen jednorazowo 20 osób. Miejmy nadzieję że od września wszystko się jakoś unormuje.

.

.

Walne zebranie członków klubu.


W czerwcu tego roku kończy się dwuletnia kadencja władz klub. Pomimo epidemii musimy przeprowadzić wybory. Planujemy zebranie sprawozdawczo wyborcze pomiędzy 22 a 25 czerwca 2020r. Zebranie zostanie przeprowadzone z godnie z wytycznymi sanitarnymi. Dogrywamy szczegóły. Najbardziej prawdopodobne miejsce zebrania to Hala na Skarpie na Szombierkach. Już teraz zapraszamy do udziału.

Treningi klubowe
icon
Informacje o treningach klubowych, godziny, lokalizacje
Przejdź dalej
Zapisy do klubu
icon
Informacje i wytyczne dotyczące zapisów do klubu UKS Na Fali Bytom
Przejdź dalej
Dokumenty do pobrania
icon
Lista aktualnych dokumentów niezbędnych do zapisów oraz uczęszczania na zajęcia
Przejdź dalej

Kontakt: trener Paweł Markiefka
609 582 226 / [javascript protected email address]

Zajęcia dofinansowane ze środków
Ministerstwa Sportu i Turystyki Programu „Klub 2018”