ZAPISY DO KLUBU DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW

Witamy!

Jeżeli jesteś nowym zawodnikiem, lub uczysz się i trenujesz pływanie w klasach sportowych w SP 45 i SP 54 lub po prostu lubisz pływać – dobrze trafiłeś.

Zapraszamy na treningi do Naszego Klubu.

Jesteśmy jedynym klubem pływackim na terenie Bytomia posiadającym LICENCJE Polskiego Związku Pływackiego.

Będąc zawodnikiem naszego klubu otrzymasz licencję zawodnicza PZP a co za tym idzie będziesz mógł startować w zawodach ujętych w kalendarzu PZP i Śląskiego okręgowego związku pływackiego- Lidze Klubów Śląskich, Mistrzostwach Śląska, Mistrzostwach Polski itd.

Treningi odbywają się na basenie:

ECW przy ulicy Chorzowskiej 28a

Poniedziałek, Wtorek  16.00-18.00

Piątek                              16.45-18.45

Basen Miejski ul. Parkowa 1

Sobota                            09.00-11.00

Treningi poranne 6.00 – 7.300

Miesięczna składa członkowska wynosi:

dla zawodników uczęszczających na treningi jeden raz w tygodniu              55zł

dla zawodników uczęszczających na treningu więcej niż raz w tygodniu   110zł

Uwaga zawodnicy trenujący w klasach sportowych SP 54 i SP 45 i nie tylko !!!!

W związku z tym ze trenujecie już w dojść dużym wymiarze czasowym we własnych szkołach na basenach 12.5m zapraszamy Was na przynajmniej jeden trening w tygodniu na basen 25 metrowy!!!

Pozwoli Wam to opływać się na dłuższym basenie i mamy nadzieje, że wystartujecie w naszych barwach w zawodach klubowych (w tym roku szkolnym rozpoczynają już rywalizacje dzieci z rocznika 2010!) .

W zawodach miejskich, szkolnych dalej będziecie reprezentować swoją szkołę, ale ma szczeblu województwa i kraju damy wam szansę startowania i rywalizacji z waszymi rówieśnikami ze śląska kraju i europy.

W razie pytań pozostaje do dyspozycji

Pozdrawaiam Paweł Markiefka

tel 609582226plakat 2018krzywe